Mirac Kandili Fethullah Gulen

By | February 2, 2022

Mirac Kandili Fethullah Gulen. “regâib, mirâc, berat kandilleri gibi gece âleminin tâçları ve zamanın allah’a en yakın zirveleri ya da o’na açılmanın rıhtımları, limanları, rampaları sayılan o mübarek gün ve gecelerde, gönüller ayrı bir duyarlılıkla. Attended haj in mecca for the third time.

Fethullah Gülen'den Cüppeli'yi ağlatan jest
Fethullah Gülen'den Cüppeli'yi ağlatan jest from www.internethaber.com

Fethullah gülen hocaefendi miraç kandillerinde hacet namazı ve dua tavsiye ediyor. “hazreti üstad, miraç gecesi’nin ikinci bir kadir. Fetullah gülen'e göre berat kandili'ni nasıl geçirmeliyiz?

6 Nisan 1986 Tarihinde Fethullah Gülen Hocaefendi’nin İstanbul Büyük Çamlıca Camii’nde Miraç Kandili Münasebetiyle Verdiği Baştan Sona Nefesinizi Tutarak Ve Hüzünlenerek Izleyeceğiniz O Vaazı:

Fetullah gülen'e göre berat kandili'ni nasıl geçirmeliyiz? Attended haj in mecca for the third time. Fethullah gülen hocaefendi ile mevlîd kandili.

Bir Gece, Kendisine Âyetlerimizden Bir Kısmını Gösterelim Diye (Muhammed) Ku.

“hazreti üstad, miraç gecesi’nin ikinci bir kadir. Fethullah gülen hocaefendi miraç kandili münasebeti ile ilgili soruyu cevapladığı sohbeti 5 haziran 2013'te herkul.org sitesinde yayınlanmıştı. Evet, hüzün, ızdırap ve ızdırar ruh haleti kadar dualara hız kazandıran başka bir vesile.

Miraç Kandili Özel Sohbet / M Fethullah Gülen Hocaefendikanalımda Imkanlar Ölçüsünde Arşivleri Tarayarak Gündemle Ilgili Bulduğum Kısımları, Konu Bütünlüğüne.

6th of april, after 6 years took the podium once again, for the occasions of the opening of the camlica mosque and the religious holiday of mirac kandil. Böyle bir bekleyiş bize efendimiz’den miras kalmıştır. 4.20 · rating details · 5 ratings · 0 reviews.

Bu Sebeple, Bu Geceki Kandil Atmosferimize Dair Kısa Bir Video Paylaşmak Istiyoruz.

Yangın ve hüzün (regâib kandili özel) herkul | 22/04/2015 | herkul nagme. Hocaefendi'den miraç kandili için dua tavsiyesi! Akılla kalbi en sağlam esaslar çerçevesinde buluşturup muhakemenin ufkunu fizik ötesi enginliklere ulaştıran;

Kıymetli Hocamız Namaz Ve Dua Haricinde.

Fethullah gülen hocaefendi miraç kandili münasebeti ile ilgili soruyu cevapladığı sohbeti 5 haziran 2013'te herkul.org sitesinde yayınlanmıştı. Hocaefendi’nin bu mübarek gece vesilesi ile yaptığı sohbet ve sohbet alanına gelişi kısa bir klip olarak. Hak dostlarına göre, ızdırap en müessir bir duadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *