Love Island Kdo Spolu Zustal

By | February 14, 2022

Love Island Kdo Spolu Zustal. Našla se i dost početná skupina. Kteří mají podle všech největší pravděpodobnost zůstat spolu i po odjezdu z kanárských ostrovů, a přestože jsou spolu celý den a každý den, ani jeden z nich nezneužívá city.

Love Island Pořady AZ Nova Plus online televize TV Nova
Love Island Pořady AZ Nova Plus online televize TV Nova from novaplus.nova.cz

Nikdo nepochybuje, že tahle dvojice by spolu mohla strávit zbytek života. Účastníci zde mohou získat lásku na celý život, ale také pohádkové. Na paty jim silně začala šlapat dvojice petr a gabriela, kteří skončili podle hlasování diváků druzí.

Nathan Massey A Cara De La Hoyde, 2016.

Nikdo nepochybuje, že tahle dvojice by spolu mohla strávit zbytek života. Love island austrálie | stream. Pozrite sa, kto sú súťažiaci:

Co Naopak Dokáže Největšího Vtipálka Opravdu Rozčílit?

Téměř od samého začátku soutěže tvořili stabilní pár a lidé je pasovali do role favoritů. Pítr už je v rodině! Títo súťažiaci „ostrov lásky“ z minulých sezón našli vo vile lásku!

Našla Se I Dost Početná Skupina.

Laura ve sněhově bílých šatech, martin v černém obleku s bílým motýlkem a láskyplné pohledy do očí. Prišli, zaľúbili sa a celú šou love island napokon aj vyhrali! Na paty jim silně začala šlapat dvojice petr a gabriela, kteří skončili podle hlasování diváků druzí.

Do Vily Dorazil Nový Soutěžící, Kterým Je Filip.

Podstata šou love island je jednoduchá: Vybraní soutěžící zamíří do vily u moře, která se nachází na kanárských ostrovech zapojit se mohou lidé jak z české republiky, tak také ze slovenska. Ve vašem prohlížeči nemusí tlačítko fungovat správně.

Filip Si Na Závěr Včerejšího Dílu Volil Toho,.

Vlasto všetkých prekvapil, keď zverejnil fotky s tess! Ich city boli skutočne pravé, preto niet divu, že diváci hlasovali. V pátek je dvouměsíční výročí konce první.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *