Berat Kandil Mesajları Kısa Anlamlı

By | February 20, 2022

Berat Kandil Mesajları Kısa Anlamlı. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Yine bilesinizki allah’ın va’di haktır, fakat onların çoğu bilmez.

Kandil mesajları Resimli Berat Kandili mesajları 2021
Kandil mesajları Resimli Berat Kandili mesajları 2021 from www.hurriyet.com.tr

Borçtan kurtulma, temize çıkıp aklanma, ceza veya sorumluluktan kurtulma gibi mânâlara gelir. Bu kutlu kandil gecesinin sizlere hayırlar getirmesini dilerim. En güzel berat kandili mesajları sözleri mübarek kandil günü sorgulanıyor.

Anlamlı Berat Kandili Mesajlarını, Berat Kandili Dualarını Ve Anlamlı, Kısa Berat Kandili Sözlerini Sizler Için Bir Araya Getirdik.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım. Bu yıl 27 mart tarihinde idrak edilen mübarek berat kandilinde vatandaşlar ibadetlerini yerine getirecek. Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek beraat kandilinizi kutlarım allah’a emanet olun.

Berat Kandi̇li̇ Mesajlari * Uykuyu Kabre, Gururu Mahşere, Zevki Cennete Bırakan Ve Nefislerini Satıp, Cenneti Alanların Kervanında Olma Dileğiyle.

Bu mübarek geceniz sevapla dolsun.kandiliniz mübarek olsun. İşte sizin için derlediğimiz berat kandili mesajları. İşte berat kandili önemi ve anlamı.

Berat Kandi̇li̇ Mesajlari Kisa, Öz.

(yunus suresi 55) berat kandiliniz mübarek olsun… allah’ım; İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel. Kalplerimize ferah ver bu kandil gününde rabbim.

Berat Kandilinizi Kutlarım, Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum.

En güzel, kısa, uzun, anlamlı, etkileyici ve ayetli berat kandili mesajlarını bu başlık altında bulabilirler. Bu kutlu kandil gecesinin sizlere hayırlar getirmesini dilerim. Berat kandili ile ilgili mesajlar sayfamızda beğendiğiniz hadisli veya ayetli sözleri tüm sevdiklerinize kısa mesaj olarak gönderebilir, dilerseniz sosyal medya.

Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, Gönüllerin Mevlaya Yöneldiği Bu Mübarek Berat Geceni Kutlar, Hayırlara Vesile Olmasını Dilerim.hayırlı Kandiller.

Bilesiniz ki, göklerdeki her şey, yerdeki her şey allah’ındır. Bizi bu günlere getiren yaratana şükürler olsun, bu kutlu günde sevdiklerimizle ibadet etmeyi nasip etsin. Nice sağlıklı ve mutlu kandillere.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *